Dla pracodawcy

Inex Group powstała w odpowiedzi na zapotrzebowania rynku. Grupa specjalistów praktyków z wieloletnim doświadczeniem, chcąc wyjść naprzeciw rosnącym wymaganiom partnerów, powołała do życia naszą agencję.

Wiemy, jak ważna jest dla Państwa pewność i stabilność współpracy, dlatego nie tylko uważnie rekrutujemy ludzi, ale też przeprowadzamy z nimi pełną legalizację, aż do momentu otrzymania karty stałego pobytu. Dzięki temu minimalizujemy rotację, przyczyniając się do zwiększenia efektywności. Dodatkowo w każdym projekcie mianujemy koordynatora, który porozumiewając się w języku polskim dba o należyte wykonywanie zleconych zadań i służy pomocą.

Nasza strategia opiera się w głównej mierze na realizacji długoterminowych kontraktów związanych z najwyższymi standardami w sektorze Agencji Pracy Tymczasowej.

Sposób działania firmy:

  • pracowników kwaterujemy blisko i dowozimy do miejsca pracy własnym transportem,
  • zajmujemy się wszelką obsługą kadrowo-płacową,
  • szybko reagujemy i realizujemy rosnące zapotrzebowanie,
  • dbamy o pracowników i mamy z nimi stały kontakt,
  • współpracując z nami, otrzymują Państwo wsparcie dedykowanego opiekuna projektu, który jest w ciągłym kontakcie,
  • uruchamiamy projekty już od dziesięciu osób,
  • minimalna ilość godzin w miesiącu na pracownika: 200.

Dla naszych klientów pozyskujemy pracowników z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Mołdawii i innych krajów bloku wschodniego. Wprowadziliśmy również nową bazę pracowników pochodzących w większości z Nepalu i Indii. Pracownicy z Nepalu rozumieją język angielski, a przed wyjazdem wszyscy kończą tygodniowy kurs języka polskiego. W razie potrzeby zapewniamy lidera zespołu, który kontaktuje się z pracownikami w ich ojczystym języku, a także zajmującego się tłumaczeniami i sprawami pracowniczymi.

Współpracujemy z bezpośrednim oddziałem agencji w Nepalu, Indii oraz Bangladeszu, oraz szeroką siecią partnerską doświadczonych współpracowników.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Pytania nt. współpracy: Przemysław Dziurawiec - tel. +48 729-880-890, e-mail: